Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka

"Po każdym upadku pamiętaj, że On czeka, że kiedy ty wracasz i przepraszasz Go, przynosisz Mu radość, bo pozwalasz Mu kochać siebie przez przebaczenie"
ks. T. Dajczer "Rozważania o wierze"

Młodzież:

Wycieczka na Równicę 17.06.2007

Wycieczka na Równicę - Ustroń, 17 czerwca 2007 r.
Ad maiorem Dei gloriam

Zapowiadała się paskudna pogoda. Wredne słońce grzało już dość mocno i wolałam nie myśleć o tym co będzie w drodze na szczyt. W swym nieszczęściu byłam na szczęście osamotniona, jako że większość młodzieży lubi upały.

***
W każdym razie trwająca ponad miesiąc nagonka na forum w miarę poskutkowała - wszyscy jakoś dojechali, doszli lub dobiegli na stację PKP w Katowicach (no dobra, wsiadali też w Sosnowcu, a tego z Tych szukaliśmy potem po całych pociągu :-) i z prędkością 40 km/h dotoczyli się do Ustronia. Po sennej Mszy św. w miejscowym kościółku św. Klemensa odnaleźliśmy początek Głównego Szlaku Beskidzkiego. Było już południe i przed udarem słonecznym ocaliła nas chyba tylko ciągnąca się przez większość szlaku buczyna. Oczywiście żadnej z dziewcząt nawet się nie śniło, że będzie tak strasznie; kompletnie zapomniałyśmy o objawach braku kondycji po zimie. Następnym razem będzie lepiej.

Spotkania młodzieży

Grupa studencka RRN spotyka się we wtorki o godz.17.30 w Ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego w Katowicach, ul. Wita Stwosza 16.

Zapraszamy studentów zainteresowanych duchowością RRN!


Zapraszamy na spotkania grup młodzieżowych:
1. Grupa studencka - wtorek, godz. 17.30
2. Grupa młodzieży gimnazjalnej - piątek, godz. 17.00

Spotkania odbywają się w Ośrodku Duszpasterstwa Akademickego w Katowicach, ul Wita Stwosza 16

 


© Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka