Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka

"Jeśli będziesz naśladował Maryję, jeśli będziesz stawał się coraz bardziej do Niej podobny, wówczas Jezus będzie mógł na miarę twojego oddania ukochać cię taką miłością, jaką Ją ukochał"
ks. T. Dajczer "Rozważania o wierze"

Rekolekcje Małe Ciche 2018 - młodzież i studenci

Rekolekcje Małe Ciche 2018 - zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną i studentów

Zabierz ze sobą dobre buty w góry, kurtkę przeciwdeszczową i czapkę na słońce i... koniecznie otwarte serce na to, co Bóg chce Ci dać. Na tych rekolekcjach nie ma nudy!

Wzorem ubiegłych lat podczas rekolekcji w Małym Cichym planujemy zorganizowanie dwóch grup młodzieżowych - młodszej i starszej. W grupach posługują kapłani oraz animatorzy. W czasie rekolekcji młodzież uczestniczy we wszystkich punktach programu, zaś rodzice/ opiekunowie podpisują regulamin uczestnictwa młodzieży w rekolekcjach.

Tematami poprzednich rekolekcji były:

- „Bojowe rekolekcje” (Bystra 2017),

- „Duchowa kardiologia i genetyka” (Małe Ciche 2017),

- „Życiowe rekolekcje” (Bystra 2018).

Grupa młodzieżowa ma do dyspozycji odrębny dom u górali i zamówione obiady. Śniadania i kolacje przygotowujemy we własnym zakresie ze zbieranych na miejscu składek. W programie rekolekcji jest czas przeznaczony na modlitwę oraz wycieczki górskie. Codziennie uczestniczymy w Eucharystii, adoracji, medytacji, słuchamy konferencji i rozmawiamy na ważne tematy. Odkrywamy Boga w pięknie otaczających nas gór - w ubiegłych latach byliśmy na wielu tatrzańskich szczytach m.in. na Kasprowym Wierchu, Kopie Kondrackiej, Giewoncie, Zawracie, Grzesiu, Rakoniu, w Dolinie Pięciu Stawów, w Dolinie Chochołowskiej i na Sarniej Skale.

ZAPISY u Uli i Jasia Kuciów pod nr tel. 732-532-927 lub 881-294-247


© Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka


Our website is protected by DMC Firewall!