Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka

"Pan Bóg musi dopuścić tyle zranień, tyle trudnych chwil, abyś poczuł się słaby i przez to otwarty na łaskę"
ks. T. Dajczer "Rozważania o wierze"

Rekolekcje Małe Ciche 2018 - młodzież i studenci

Rekolekcje Małe Ciche 2018 - zapraszamy młodzież gimnazjalną, licealną i studentów

Zabierz ze sobą dobre buty w góry, kurtkę przeciwdeszczową i czapkę na słońce i... koniecznie otwarte serce na to, co Bóg chce Ci dać. Na tych rekolekcjach nie ma nudy!

Wzorem ubiegłych lat podczas rekolekcji w Małym Cichym planujemy zorganizowanie dwóch grup młodzieżowych - młodszej i starszej. W grupach posługują kapłani oraz animatorzy. W czasie rekolekcji młodzież uczestniczy we wszystkich punktach programu, zaś rodzice/ opiekunowie podpisują regulamin uczestnictwa młodzieży w rekolekcjach.

Tematami poprzednich rekolekcji były:

- „Bojowe rekolekcje” (Bystra 2017),

- „Duchowa kardiologia i genetyka” (Małe Ciche 2017),

- „Życiowe rekolekcje” (Bystra 2018).

Grupa młodzieżowa ma do dyspozycji odrębny dom u górali i zamówione obiady. Śniadania i kolacje przygotowujemy we własnym zakresie ze zbieranych na miejscu składek. W programie rekolekcji jest czas przeznaczony na modlitwę oraz wycieczki górskie. Codziennie uczestniczymy w Eucharystii, adoracji, medytacji, słuchamy konferencji i rozmawiamy na ważne tematy. Odkrywamy Boga w pięknie otaczających nas gór - w ubiegłych latach byliśmy na wielu tatrzańskich szczytach m.in. na Kasprowym Wierchu, Kopie Kondrackiej, Giewoncie, Zawracie, Grzesiu, Rakoniu, w Dolinie Pięciu Stawów, w Dolinie Chochołowskiej i na Sarniej Skale.

ZAPISY u Uli i Jasia Kuciów pod nr tel. 732-532-927 lub 881-294-247


© Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka


DMC Firewall is a Joomla Security extension!