Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka

"Życzę by Niepokalana objęła Wasze serca w posiadanie i rozporządzała nimi wedle swego upodobania, byście mogli kiedyś rozniecać tę miłość ku Niej i budzić ufność wszędzie dookoła siebie, po całym świecie"
Św. Maksymilian M.Kolbe "Pisma"

Rekolekcje Zimowe RRN - Bystra

W dniach 30.I. – 3.II. 2015 r. uczestniczyliśmy w rekolekcjach zimowych RRN, które tradycyjnie zostały zorganizowane w Bystrej Krakowskiej, w domu rekolekcyjnym „Nazaret”. Mottem rekolekcji było: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Rekolekcje prowadził ks. Stefan Czermiński, wspólnie z ks. Pawłem Kukioła z Czech.

Pogoda i śnieg w tym roku nie zawiodły, więc w czasie wolnym, korzystaliśmy z uroków zimy, zjeżdżając na nartach, czy tez sankach. W czasie wspólnych spotkań wieczornych, poznawaliśmy się bliżej, kolędując i rozmawiając. Cenne były dla nas spotkania, w czasie których dzieliliśmy się doświadczeniem opieki Jezusa i Maryi, kolędowaliśmy Bożej Dziecinie, przeżywając radość Rodziny Nazaretańskiej.

Szczególnym prezentem Pana Boga były nagrania konferencji rekolekcji św. p. Ks. Andrzeja Buczela, które stały się podstawą naszych rekolekcji. Ks. Andrzej odsłaniał nam tajemnicę działania łaski w sercu człowieka dzięki przyjęcia postawy owcy bezradnej, czyli spragnionej miłości Jezusa.

 Rekolekcje Zimowe RRN - Bystra  Rekolekcje Zimowe RRN - Bystra  Rekolekcje Zimowe RRN - Bystra  Rekolekcje Zimowe RRN - Bystra  Rekolekcje Zimowe RRN - Bystra  Rekolekcje Zimowe RRN - Bystra  


© Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka


DMC Firewall is a Joomla Security extension!