Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka

"Po każdym upadku pamiętaj, że On czeka, że kiedy ty wracasz i przepraszasz Go, przynosisz Mu radość, bo pozwalasz Mu kochać siebie przez przebaczenie"
ks. T. Dajczer "Rozważania o wierze"

Życzenia świąteczne dla Bliskich – 2015/16

Boże Narodzenie - Życzenia świąteczne dla Bliskich  Wszystkim Naszym Bliskim, Przyjaciołom, Znajomym; wszystkim interesującym się duchowością Ruchu Rodzin Nazaretańskich, a także Tym, którzy zajrzeli na naszą stronę internetową, choćby tylko przypadkiem, pragnę przesłać tą drogą serdeczne życzenia świąteczne – szczególne, bo w Roku Miłosierdzia i w Roku 1050 Rocznicy Chrztu naszego narodu:

Życzę przede wszystkim spotkania z Nowonarodzonym Jezusem! Życzę odczucia Jego żywiołowej radości z tego, że do Niego przyszedłeś. Życzę, abyś ośmielił się wziąć Go duchowo na ręce – od Maryi, i przytulił do serca... i dziękował, i przepraszał i prosił... I wpatrzył się w Jego roześmiane oczy i napawał się Jego miłosierną Miłością, dzięki której kiedyś dotrzesz do nieba! A potem... zatańczył z Jezusem w ramionach! – i... podał Go następnym Gościom stajenki – Twoim bliskim!

Życzę, aby zawierzenie się Tej Jego Miłości Miłosiernej, z pomocą Maryi, Mistrzyni Zawierzenia, towarzyszyło Ci przez cały Rok 2016 !

Ks. Stefan Czermiński
Moderator Ruchu Rodzin Nazaretańskich
i Proboszcz Parafii
p.w.: Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
w Katowicach – Zarzeczu.


© Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka


Our website is protected by DMC Firewall!