Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka

"Wierzyć i kochać Chrystusa to kochać to, czego On chce, kochać Jego wolę"
ks. T. Dajczer "Rozważania o wierze"

Chrystus Zmartwychwstał! - Prawdziwie zmartwychwstał!

Chrystus Zmartwychwstał! - Prawdziwie zmartwychwstał!

Chrystus Zmartwychwstał! - Prawdziwie zmartwychwstał!
To hasło i odzew wszystkich chrześcijan na całym świecie! Tak właśnie pozdrawiamy się w Poranek Wielkanocny, łącząc się w radości ze Zwycięstwa Chrystusa nad naszą śmiercią i wszelkim złem! Odtąd możemy patrzeć na nasze życie, jako na pielgrzymkę do Nieba!

Ale wydarzyło się jednak jeszcze coś wiecej: Jezus postanowił pozostać z nami w Eucharystii!!! - abyśmy mogli z Nim, tu na ziemi, często się spotykać i korzystać z Jego Boskiej pomocy. Dlatego życzę wielkiej radości ze spotkań z Chrystusem!

Życzę także, aby Maryja pomagała przyjmować Jego Miłosierną Miłość, a św. Józef wypraszał nam łaskę ufności i pokory! Cieszmy się, że wędrujemy w tak wspaniałym towarzystwie do Nieba, gdzie - pewnego dnia - Jezus nas przytuli do Swego Serca!


Poproszę naszych Aniołów Stróżow, aby te życzenia przenieśli ponad falami oceanu, do Polski! I aby trafiły na czas! - do Naszych Bliskich! Bo z ziemską pocztą bywa różnie... Nadane na Poczcie książki ("Łajdaki") spóźniły się na rekolekcje i chyba jeszcze płyną! Nic to! Pozdrawiam serdecznie! - i dalej proszę o modlitwę, bo Triduum, to także czas wielkiej kapłańskiej pracy...

Zostańcie z Maryją!
Ks. Stefan Czermiński
Denver, 5.04.2023


© Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd