Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka

"Na próżno gimnastykowalibyście wasze umysły, na próżno napełniali głowę rozlicznymi pięknymi i potrzebnymi wiadomościami, jeżeliby zabrakło tego wewnętrznego dziecięcego stosunku do Niepokalanej jako do Matki, Hetmanki i Nadziei naszej."
Św. Maksymilian M.Kolbe "Pisma"

Transmisje RRN - Różańcowa Nowenna w intencji Ojczyzny - przed niedzielą 28 VI 2020

Zapraszamy na dalsze transmisje RRN - Różańcowej Nowenny w intencji Ojczyzny przed niedzielą 28 czerwca 2020 roku, - codziennie o godz. 20.15 na kanałe YouTube.

Intencją naszej modlitwy jest ponowienie oddania się Maryi zgodnie ze słowami Prymasa Tysiąclecia: „za wolność Kościoła w Polsce i na świecie”. Pragniemy prosić dla nas i dla naszego Narodu o łaskę życia zgodnego z Aktem zawierzenia Ojczyzny Sercu Pana Jezusa i Matce Bożej Królowej Polski dokonanym przez naszych Biskupów na Jasnej Górze 3 maja 2020 roku oraz o dar rozeznania na czas wyborów, by wola Boża mogła wypełniać się bez przeszkód w naszej Ojczyźnie.

Transmisje na kanałe YouTube RRN ogólnopolskim - codziennie o godz. 20.15 pod linkiem:

https://www.youtube.com/channel/UCFshPJpizVI5Y-v4uPjru0A

Transmisje RRN - Różańcowa Nowenna w intencji Ojczyzny przed niedzielą 28 VI 2020 Transmisje YouTube - Różańcowa Nowenna w intencji Ojczyzny przed niedzielą 28 VI 2020 Nowenna RRN przed 28.06 - TEMATY DNI.docTEMATY DNI - Nowenna RRN przed 28.06


Po kazdej naszej modlitwie na YouTube zapraszany ok. godz. 21 na  Apel Jasnogórski ponizej:
https://www.youtube.com/channel/UCKAtPxfE2RAHSCwDABMMeAg

 
więcej info o Nowennie RRN na:
www.rrn.info.pl/


© Ruch Rodzin Nazaretańskich - Archidiecezja Katowicka


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd